Gündem

‘’Sen Varsan Biz Varız’’ kampanyasının startı Esenyurt’tan

“SEN VARSAN BİZ VARIZ” KAMPANYASININ STARTI ESENYURT’TAN

CHP İstanbul İl Başkanlığı tarafından organize edilen ve yaklaşık 7000 CHP’linin görev alması ile 1,5 ay sürmesi planlanan ‘’Sen Varsan Biz Varız’’ adlı kampanyanın saha çalışmaları 15 Ocak 2021 Cuma günü CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu’nun Esenyurt’tan verdiği start ile İstanbul’un 39 ilçesinde eşzamanlı başlatıldı.

Kampanya sürecinde, İstanbul’da yer alan tüm parti üyeleri ziyaret edilmesi ve Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı “ikinci Yüzyıla Çağrı Beyannamesi’nin paylaşılacağı “Sen Varsan Biz Varız” kampanyasını Esenyurt’ta CHP Esenyurt İlçe Başkanı Hüseyin Ergin ile beraber verirken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da online olarak bağlanarak kendilerine başarılar diledi.

Hatırlanacağı üzere Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ilk eğitim toplantısını kendisi geçekleştirdi. Kılıçdaroğlu bu kampanya süreci ile ilgili olarak ‘’Adım Adım İktidara diyoruz. Türkiye’ye karşı en ağır sorumluluğu üstlenmesi gereken partiyiz. CHP, siyasal partiler içinde en nitelikli en yetkin kadroları bulunduran partidir. CHP aynı zamanda Türkiye’de değişim ve dönüşümün adresidir. Yeni bir yol haritası belirledik. Mahalle mahalle gezerek kim olduğu fark etmeksizin herkesin sorunlarını dinleyeceğiz. Sorunları çözmek sıradan bir olay değildir. Sorunu çözmek için önce sorunu bilmek gerekir. Biz, sorunun kaynağına iniyoruz, sorunu yaşayanlarla konuşuyoruz. Onun üzerine oturup çözüm üretiyoruz’’ demişti.

6780 SAHA SORUMLUSU EĞİTİLDİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 16 Ekim’de verdiği ilk eğitimin ardından 5 farklı yüz yüze eğitimde toplam 300 kişilik yönetici kadrosuna ve kampanya kapsamında saha sorumluluğunu üstlenecek olan 6780 kişiye online eğitimler verildi.

961 MAHALLEDE EŞ ZAMANLI SAHAYA ÇIKILIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanlığı; 15 Ocak Cuma günü başlayacak kampanya ile birlikte İstanbul’un 961 mahallesinde 3390 noktada bir kadın ve bir erkekten oluşan 6780 saha sorumlusu, Genel Başkan Yardımcıları, Parti Meclisi Üyeleri, İl Yöneticileri, İlçe Başkanları, İlçe yöneticileri, Milletvekilleri ve Belediye Başkanlarının da katılımıyla toplamda 7000 kişilik bir ekiple ev ziyaretlerine başlıyor. Pandemi koşullarına uygun olarak planlanan ev ziyaretlerinde İkinci Yüzyıla Çağrı Beyannamesi, Büyükşehir ve İlçe Belediyelerimizin çalışmalarının da yer aldığı kitler dağıtılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu