İstanbul

Millet İttifakı’nın İstanbul il başkanları, CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda bir araya geldi

Millet İttifakı ortağı altı partinin İstanbul il başkanları, seçim sürecine ilişkin saha planlaması ve sandık güvenliği konularında değerlendirmeler yapmak üzere CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda bir araya geldi.

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimine 2 aydan az bir süre kala partiler, çalışmalarını hızlandırdı. Millet İttifakı ortağı altı parti, CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, Demokrasi ve Atılım Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol, Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Ekrem Eray Arda, Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Coşkun Yıldırım ve Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı seçim sürecine ilişkin saha planlaması ve sandık güvenliği konularında değerlendirmelerde bulunmak üzere CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda bir araya geldi.

CHP İstanbul İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Millet İttifakı İstanbul İl Başkanları, seçim sürecine ilişkin saha planlaması ve sandık güvenliği konularında değerlendirmelerde bulunmak üzere İl Başkanlığımızda bir araya geldi” denildi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu