Gündem

Kılıçdaroğlu’dan Cindoruk ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Doğruyol Partisi eski Genel Başkanı ve TBMM eski Meclis Başkanlarından Hüsamettin Cindoruk’u Şişli’deki evinde ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu’dan Cindoruk ziyareti… 

Küçükçekmece Masko Metro İstasyonu’nda gerçekleşen Ataköy-Olimpiyat Metro Hattı, Bahariye ve Masko İstasyonları Hizmete Alım Töreni Açılışı için 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü İstanbul’a gelen, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Doğruyol Partisi eski Genel Başkanı ve TBMM eski Meclis Başkanlarından Hüsamettin Cindoruk’u Şişli’deki evinde ziyaret etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türk siyasi tarihinin önemli isimlerinden biri olan  XVII. Dönem (Ara Seçim) Samsun, XIX. Dönem Eskişehir Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisinin 17. başkanı olan, geçmişte Doğru Yol Partisi ve Demokrat Türkiye Partisi Genel Başkanlığı ve bir süre vekâleten Cumhurbaşkanlığı yapan Hüsamettin Cindoruk’u ziyaretine CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ile CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’de eşlik eden isimlerdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu