Foto Haber

İBB Kasım Ayı Toplantıları başladı

İBB Kasım Ayı Toplantıları başladı…

İBB 8. Seçim Dönemi 2.Toplantı Yılı Kasım Ayı Toplantıları 09 Kasım 2020 Pazartesi günü yapılan birinci toplantı ile başlarken CHP Beşiktaş Belediye ve İBB Meclis Üyesi, Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı İnan Güney, CHP Maltepe  Belediye ve İBB Meclis Üyesi Nuray Çepni gündem dışı söz aldılar.

Saat 15.00’te başlayan İBB 8. Seçim Dönemi 2. Toplantı yılı kasım ayı toplantıları öncesi yapılan CHP İBB grup toplantısında ise Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Özgür Nas, CHP Fatih Belediye Meclis Üyesi Kazım Akşahin, CHP Bahçelievler Belediye Meclis Üyesi Seyit Ali Aydoğmuş, CHP Kadıköy Belediye Meclis Üyesi Ülkü Koçar, CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyeleri Nizamettin Günel, Nadir Günday, Güngören Belediye Meclis Üyesi Alaattin Aktay, CHP Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Filiz Öztürk Çelik, CHP Beyoğlu Belediye Meclis Üyesi Süleyman Solmaz söz alarak düşüncelerini CHP İBB Meclis grubu ile paylaşma imkanı buldular.

İBB Meclis Toplantısının Gündemindeki 85 ve Başkanlık Teklifi olarak 7 ve özellikle AKP’li Meclis Üyelerinin oyları ile gündeme alınan maddelerinde ilgili komisyonlara havale edilmesi ile sonlanan İBB Meclis toplantısının ardından İSKİ Genel Kurulu Gündem ile tekrar açılan yazılı ve sözlü önerge verilmeyen İBB Meclis Toplantısında gündemdeki 6 madde ile 14 maddelik başkanlık ek teklifleri de görüşülmek üzere ilgili komisyonlara havale edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu