GündemYerel

CHP Payas İlçe Başkanı Erdinç Keskin’den Ekrem İmamoğlu’na Kutlama Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Payas İlçe Başkanı Erdinç Keskin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’nun Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığına seçilmesi dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Keskin, İmamoğlu’na başarılar dileyerek yeni dönemin Türkiye için hayırlı olmasını temenni etti.

“İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’nun, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığı görevine seçilmesini tüm kalbimle kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum,” diyen Başkan Keskin, İmamoğlu’nun liderliğinde yerel yönetimlerin daha şeffaf, adil, demokratik ve katılımcı bir anlayışla yönetileceğine olan inancını ifade etti.

Keskin, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Türkiye Belediyeler Birliği’nin yeni döneminde, Sayın İmamoğlu’nun öncülüğünde, yerel yönetimlerimizin ortak akılla yönetilmesi, toplumsal ihtiyaçlara duyarlı ve kapsayıcı politikaların hayata geçirilmesi bizleri ziyadesiyle memnun edecektir. Bu, hem belediyelerimizin hem de ülkemizin geleceği adına büyük bir kazanç olacaktır.”

Başkan Keskin, “Sayın İmamoğlu’nun başkanlığında, Türkiye Belediyeler Birliği’nin, ülkemiz ve yerel yönetimlerimiz için yeni başarılarla dolu bir dönem yaşayacağına inancım tamdır. Kendisine bu önemli görevde üstün başarılar dilerim,” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu