Gündem

Atatürk’ün ve arkadaşlarının bize yüklediği sorumluluğun gereğini hep beraber yapacağız

Kemal Kılıçdaroğlu...

CHP İstanbul İl Başkanlığının online üzerinden düzenlediği bayramlaşmaya katılan ve tüm katılımcıların bayram mesajlarını dikkatle dinleyen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tüm katılımcıları selamlarken Cumhuriyet Halk Partisi’nin ülkede temel bir sorun çıktığı zaman oy vermeyen vatandaşların dahi beklentisi olduğu bir parti olduğunu dile getirdi.

Raydan çıkan Türkiye’nin Cumhuriyet Halk Partisi tarafından rayına oturtulması için görev üstlenmeleri gerektiğini belirten CHP lideri, belediyelerin pandemi döneminde vatandaşa yaptığı sosyal hizmetlere değinerek, Hiçbir belediye başkanı önlerine çıkan engellerde şikayet etmiyor. Engeli aşarak sorunu çözmeye çalışıyor. Bu Cumhuriyet Halk Partisi’ne yönelik güvenin giderek artmasına yol açıyor. Bizim açımızdan bu çok önemli ve değerli.’’ şeklinde konuştu.

Sözlerine devam eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu şunları aktardı, ‘’Hepinize mutlu bir bayram diliyorum. Aileleriniz ile güzel bir bayram geçirmenizi isterim. En büyük arzum budur. Bizim görevimiz dava arkadaşlarımızın görevi gerçekten de CHP iktidarında herkesin bayramı bayram heyecanı ve güzelliği ile kutlamasıdır. Evet bayram var biliyoruz evet bayram dolayısıyla mutluluklar diliyoruz, huzurlu bir Türkiye diliyoruz ama hepimiz şu gerçeği çok iyi biliyoruz bugün bayram günü ama bugün bile Türkiye’nin çoğu hanesinde aç insanlar var. Yoksul insanlar var. Bu tarihi değiştirmek ve tabloyu değiştirmek bizim görevimiz. Bu bizim elimizde değil bu bizim görevimiz. Atatürk’ün ve arkadaşlarının bize yüklediği sorumluluğun gereğini hep beraber yapacağız. Tekrar hepinize en içten sevgiler saygılar sunuyorum.’’ dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu