Foto Haber

Z.Burnu Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantıları sonlandı

Zeytinburnu Belediyesi 8.Seçim Dönemi 2.Seçim Yılı Kasım Ayı 2. Meclis Toplantısı 04 Kasım 2020 Çarşamba günü yapılan meclis toplantısı ile sonlandı.

02 Kasım 2020 tarihinde yapılan son toplantı tutanağın okunarak oylanarak kabul edilmesi ile başlayan Zeytinburnu Belediyesi 8.Seçim Dönemi 2. Seçim Yılı Kasım Ayı 2. Meclis ilk toplantısında CHP Belediye Meclis Üyeleri Hüseyin Üsküdar, İsmail Terzi,   gündemin 2. maddesi olan “Kazlıçeşme Mahallesi 771 Ada11 Parsel sayılı taşınmazın takas yolu ile devrine engel teşkil eden tapu kaydındaki İl Özel İdaresi Müdürlüğüne yapılan tahsisin kaldırılması hakkında Hukuk-Kentsel Dönüşüm ve Deprem ve Doğal Afetler Komisyonu Raporu” ile Gündemin 3.Maddesini oluşturan “Tapuda Maliye Hazinesi adına kayıtlı  olan Kazlıçeşme Mahallesi 1625 Ada 34 Parsel Sayılı sayılı taşınmaz ile tapuda belediyemiz adına kayıtlı olan Kazlıçeşme Mahallesi 771 Ada 11 Parsel sayılı taşınmazın takas esilmesi hakkında Hukuk-Kentsel Dönüşüm  ve Deprem ve Doğal Afetler-Eğitim ve Gençlik ve Spor Komisyonunun raporu hakkında gündem dışı söz alarak düşünce ve eleştirilerini dile getirdiler”.

Merkezefendi Mahallesi 502 Pafta, 3230 ada,18 Parsel sayılı taşınmaza ait ilişkin 1/1000 ölçekli uygulama imar planı hakkında İmar Komisyon raporu hakkında ise ayrıca CHP Zeytinburnu Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Üsküdar söz aldı..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu