Foto Haber

Tıp Bayramı Bakırköy’de Saygı Anıtı önünde kutlandı

Bakırköy Belediyesi “14 Mart Tıp Bayramı” kutlaması ve anma töreni koronavirüs salgını nedeniyle cansiperane çalışan ve bu süreçte hayatını kaybeden sağlık çalışanları için Dr. Bülent Kerimoğlu tarafından yaptırılan ve 20 Kasım 2020’de açılışı yapılan “Sağlık Çalışanlarına Saygı Anıtı” önünde gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve ardından okunan İstiklal Marşı ile başlayan 14 Mart Tıp Bayramı kutlaması pandemi sürecinde kaybedilen sağlık çalışanları adına yapılan anma programında İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Sağlık Daire Başkanı Dr. Önder Yüksel Eryiğit ve ardından Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun yaptığı konuşmalar ile sonlanırken CHP İstanbul Milletvekilleri Sibel Özdemir, Özgür Karabat’ta etkinliğe katılan isimlerdi.

Tıp Doktoru olan Bakırköy Belediye Başkanı Doktor Bülent Kerimoğlu 14 Mart Tıp Bayramı’nı ‘Sağlık Çalışanlarına Saygı Anıtı’ önünde Sağlıkçılar, Bakırköy Belediyesi Tıp Merkezi Çalışanları, STK’ların katılımıyla kutlanırken CHP Bakırköy Belediye ve İBB Meclis Üyesi, Bakırköy Belediye Başkan Vekili Mahir Çelik, CHP Bakırköy Belediye ve İBB Meclis Üyesi, Bakırköy Belediye Başkan Yardımcısı Cavit Ganiç, CHP Bakırköy Belediye Meclis Üyesi ve Bakırköy Belediye Başkan Yardımcıları Taşkın Toprak, Umut Yenici, CHP Bakırköy Belediye ve İBB Meclis Üyesi Emel Tığlı, Bakırköy Belediyesi CHP Meclis Üyeleri Tarkan Ellergezer, Nesrin Serindağ, Mesut Metin, Ali Türkoğlu, Gökmen Yıldırım, Nagihan Tetik, Haluk Halilağaoğlu, Arzu Gezent ve Hasan Çalış’ta etkinliğe katılanlar arasında idiler.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu