Dilek İmamoğlu
- İstanbul

Aile Dayanışma Ağı’nın 46. buluşması! Dilek İmamoğlu: Adalet kişiye göre değil, herkese eşit uygulansın
19 Mart operasyonunda gözaltına alınıp tutuklananların yakınları tarafından kurulan Aile Dayanışma Ağı’nın (ADA) 46’ncı buluşmasında konuşan tutuklu cumhurbaşkanı adayı ve…
Devamını Oku - İstanbul

Aile Dayanışma Ağı 46. Buluşması… Dilek İmamoğlu: Ekrem İmamoğlu kendisini millete emanet ediyor
Aile Dayanışma Ağı’nın 46. buluşmasını Saraçhane’de gerçekleştirdi. Buluşmada konuşan Dilek Kaya İmamoğlu herkes için adalet istediklerini belirterek, “Milletin iradesi ile…
Devamını Oku - İstanbul

Silivri’de 43. ADA buluşması… Dilek İmamoğlu: Verilen kararlar, ‘İftira at, beraat et’
Tutuklu Cumhurbaşkanı adayı ve İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek Kaya İmamoğlu, İBB Davası devam ederken Silivri’de…
Devamını Oku - İstanbul

CHP’li Kadın Belediye Başkanları ve Kadın Meclis Üyelerinden basın açıklaması
CHP’nin cumhurbaşkanı adayı ve tutuklu İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek Kaya İmamoğlu’nun kardeşlerinin tutuklanması ile İmamoğlu ailesine saldırılarını protesto etmek için CHP’li kadın…
Devamını Oku - Gündem

Dilek İmamoğlu’ndan kardeşinin tutuklanmasına tepki: Bu neyin kini?
Tutuklu İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek Kaya İmamoğlu, kardeşi Ali Kaya’nın “uyuşturucu” soruşturması kapsamında tutuklanmasına tepki gösterdi. Dilek Kaya…
Devamını Oku - Gündem

Kardeşi gözaltına alınan Dilek İmamoğlu’ndan açıklama: Ailemin üzerinden elinizi çekin!
Tutuklu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek Kaya İmamoğlu, İstanbul’da ünlülere yönelik operasyonda kardeşi Ali Kaya’nın gözaltına alınmasıyla…
Devamını Oku - İstanbul

Dilek İmamoğlu Esenyurt’ta: “Sürece katkı koyan herkese teşekkürler”
Tek adam rejiminin açık hedef olarak belirlediği İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun göz altına alınarak tutuklanması sonrası CHP tarafından başlatılan “adayımı…
Devamını Oku - İstanbul

Ekrem İmamoğlu’na gözaltı… Dilek İmamoğlu’ndan açıklama: Bu milletin ferasetine güveniyorum…
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve 105 kişinin sabah saatlerinde yapılan operasyonla gözaltına alınmasına tepki yağıyor. Ekrem İmamoğlu’nun eşi…
Devamını Oku - İstanbul

Ayşegül Ovalıoğlu ile Dilek İmamoğlu metrobüste doğan bebeği ziyaret etti
35 haftalık hamile Hanife Mete, kontrole gitmek için eşiyle birlikte metrobüste yolculuk yaparken doğumu başladı. Bakırköy Belediye Başkanı Doç. Dr.…
Devamını Oku - İstanbul

‘İstanbul Vakfı İyilik İstasyonu’nu Bayrampaşa’da açıldı
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bayrampaşa’da açılan ‘İstanbul Vakfı İyilik İstasyonu’nu, eşi Dr. Dilek İmamoğlu ile birlikte kamuoyuna tanıttı. İyilik İstasyonu’nun,…
Devamını Oku







