Gündem

Sarıyer Belediyesi İmar Müdürü Mahmut Alikaya koronavirüsten kurtulamadı

SARIYER BELEDİYE İMAR MÜDÜRÜ MAHMUT ALİKAYA KORONAVİRÜSTEN KURTULAMADI.

Koronavirüs tedavisi sonrasında geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Sarıyer Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Mahmut Alikaya’nın naaşı 08 Aralık 2020 Salı günü CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve Belediye Başkanı Şükrü Genç’inde katılımları ile düzenlenen tören ile son yolculuğuna uğurlandı. Bir süredir koronavirüs tedavisi gören Mahmut Alikaya, önceki gün tedavi gördüğü hastanede yaşama veda etti.

31 yıl boyunca Sarıyer’e emek veren; İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün yanı sıra Sarıyer Belediye Spor Kulübü’nün Asbaşkanlığını da üstlenen Mahmut Alikaya için belediye binası önünde düzenlenen törene CHP Sarıyer İlçe Örgüt Üyesi ve CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yeter Büyükdurmuş, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç, CHP Sarıyer İlçe Başkan Yardımcıları da katıldı.

Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yapılan törende Alikaya’nın cenazesi, alınan helalliğin ardından Topkapı Mezarlığı’nda defnedilirken cenaze törenine CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyeleri Nadir Günday, Ali İhsan Özdemir, Görkem Kurşun, Hüseyin Coşkun, Hayrettin Dereli, Meltem Yücel Pir, Nizamettin Günel, CHP Sarıyer Kadın Kolları Başkanı Sunay Sevinç’te katılanlar arasında idiler. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu