GündemYerel

Saltuk Deniz, Gökhan Günaydın’ın Ziyaretinden Duyduğu Memnuniyeti İfade Etti: “Rize, Halkçı Belediyeciliği Seçecek”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Gökhan Günaydın’ın Rize İl Başkanlığı ziyaretinden ve Pazar Belediye Başkan Adayı Neşet Çakır’a gösterdiği destekten büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.

Rize’de Değişim Rüzgarı

Başkan Deniz, “Sayın Gökhan Günaydın’ın ziyareti Rize’miz için büyük önem taşıyor. Bu ziyaret, Rize’deki değişim rüzgarının ne kadar güçlü estiğinin kanıtıdır,” dedi ve ekledi: “1 Nisan sabahı Rize’de halkçı belediyecilik anlayışıyla yepyeni bir dönem başlayacak. Vatandaşlarımızın rekor düzeyde desteğiyle, emeğin ve adaletin yanında yer alacağız.”

Yerel Seçimler, İktidara Mesaj Niteliğinde

Başkan Deniz, aynı zamanda yerel seçimlerin sadece belediye başkanlarını seçmekle kalmayıp, emekli ve yoksul halkın iktidara vereceği cevabın bir göstergesi olacağını da vurguladı. “Bu seçimler, halkımızın sesini duyuracağı ve tercihlerini net bir şekilde ortaya koyacağı bir fırsattır,” ifadelerini kullandı.

CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz ve ekibi, Gökhan Günaydın’ın ziyaretiyle birlikte, Rize’de halkın ihtiyaçlarına cevap verecek, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışını hayata geçireceklerinin altını çiziyor. Rize’nin CHP liderliğindeki yerel yönetimle yeni bir döneme hazır olduğunu belirten Deniz, Rize halkının desteğiyle yerel seçimlerde tarih yazmaya hazır olduklarını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu