Foto Haber

Kılıçdaroğlu Ataşehir’de apartman görevlileri ile buluştu

KILIÇDAROĞLU ATAŞEHİR’DE APARTMAN GÖREVLİLER İLE BULUŞTU…

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 03 Mart 2021 Çarşamba günü Ataşehir Belediyesi Nikah Salonunda İstanbul 1. Bölge Apartman Görevlileri ile bir araya gelerek sorunlarını birinci elden dinleme fırsatı bulurken kendilerine sorunlarını TBMM’e taşıyacağını ve çözüm için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını belirtti.

Saat 11.30’da Ataşehir Belediyesi Nikah salonunda CHP İstanbul İl başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun konuşması ile başlayan ve ardından Tüm Belediye ve Konut İşçileri Sendikası (KONUT-İŞ) Genel Başkanı Alican Kayhan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşmaları ile sonlandı.

Basına açık olarak yapılan ilk oturum sonrası basına kapalı olarak yapılan ikinci oturum ile sonlanan toplantıya CHP İstanbul İl Başkan Yardımcıları ve CHP İlçe Başkanlarının da katıldıkları ikinci bölüm ile sonlanırken toplantıya CHP PM Üyeleri Eren Erdem, Pınar Uzun, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcıları Gülsüm Hale Özcömert Coşkun, Oğuz Kemal Yakar, Mazlume Oruç, Ufuk İnan, Özgür Nas, İlhan Çelik, Kemal Gülhan, Yasin Ilgar, İbrahim Can Kıran’da katılan isimlerdi.

CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül’ün de katıldıkları İstanbul 1. Bölge Apartman Görevlileri Toplantısına CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın, CHP Maltepe İlçe Başkanı Ali Cengiz Erol, CHP Çekmeköy İlçe Başkanı Hüseyin Kızıldaş, CHP Kartal İlçe Başkanı Efendi Argunşah, CHP Pendik İlçe Başkanı Doğan Çakmak, CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın CHP Şile İlçe Başkanı İbrahim Çelik, CHP Ümraniye İlçe Başkanı Mustafa Özer, CHP İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Aydın, toplantıda hazır bulundular.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun İstanbul 1. Bölge Apartman Görevlileri ile bir araya geldiği pandemi nedeni ile sınırlı sayıda davetlinin yer aldığı toplantıya 2015 Genel Seçimlerinde İstanbul 1. Bölge Milletvekili aday adayı Sıtkı Dinç Çoban ve CHP Kadıköy İlçe Örgüt Üyesi ve Bolu Belediye Başkan Danışmanı Reşat Şahin Öztürk’te katılan isimlerdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu