Gündem

CHP’li Öztunç: Kalabalık göstermeye çalıştığına aldanmayın

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kahramanmaraş'ta konuştuğu mitingin fotoğraflarını paylaştı.

Partili Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Kahramanmaraş’ta Milli İrade Meydanı’ndaki Toplu Açılış Töreni’nde konuştu.

Anadolu Ajansı’nın servis ettiği fotoğrafta ise miting alanında yoğun katılımın olduğu görülüyordu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç da, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarda, Milli İrade Meydanı’ndaki Toplu Açılış Töreni’nde gerçekleşen mitinge katılımın oldukça az olduğu görüldü.

Öztunç, “Tayyip Erdoğan’ın Kahramanmaraş mitinginin gerçek fotoğrafları bunlar. Televizyonların kamera oyunlarıyla kalabalık göstermeye çalıştığına aldanmayın. Gerçek bu.” dedi.

AKP Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel, twiter hesabından; “Henüz tören başlamamışken çekilen bir fotoğrafla yalan ve iftira siyasetine devam ediyorsunuz ne yazık ki. Milletimiz herkesi çok iyi biliyor, tanıyor. “Erdoğan Sevgisi” zorunuza gidiyor biliyoruz ama ülkemiz gerçekleriyle yüzleşmeniz gerek.”

Fırat Görgel’in twiter paylaşımından sonra Ali Öztunç, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaparak Görgel’e videolu cevap verdi. 

Öztunç,Fotoğraflar ikna etmediyse al sana video @firatgorgel  şu 106 açılıs meselesine de sonra gireceğiz. Gerçekte neler açılmış? ne zaman açılmış? Tek tek . Görüntüleriyle…”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu