Gündem

Gürsel Tekin Halkın Otobüsü ile Halkın arasında

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, "Halkın Otobüsü" ile "Öteki İstanbul’un" farklı ilçelerinde vatandaşlarla buluştu.

“Halkın Otobüsü” ile “Öteki İstanbul’un” farklı ilçelerinde vatandaşlarla buluşan CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, 02.09.2021 tarihinde Eyüp’te, Sanayici, Tekstil, İnşaat ve Zirai üreticileri ve yöneticilerini  ve ardından Avas Sanayi Sitesi ve Demirkapı Sanayi Sitelerinde bulunan esnafı ziyaret ederek sorunları esnafın ağzından dinledi.

Sanayi Siteleri önünde esnafla çay içen Gürsel Tekin esnafın özellikle işyeri elektrik ücretlerinin yüksekliği sanayi sitelerinin fiziksel yetersizliği, eleman bulmada yaşanan zorluklar ve sigorta primlerinin yüksekliğinden kaynaklanan şikayetlerini dinlerken esnafında ziyaretlerden duydukları memnuniyetleri dikkat çekiciydi.

Gürsel Tekin’in esnaf ziyaretlerine eşlik edenler arasında CHP Ataşehir eski İlçe Başkanı Kaya Uluyılmaz, CHP Sarıyer Belediye ve İBB Meclis Üyesi Nizamettin Günel, CHP Sarıyer İlçe Örgüt Üyesi Hüseyin Bozkurt’ta bulunuyorlardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu