Gündem

CHP’li Berker Esen’den şikayetçi var !

MHP’li Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen’den şikayetçi olması dikkat çekiciydi...

CHP’li Berker Esen’den şikayetçi var !

27 Mayıs 2021 Perşembe Günü yapılan ve İBB 2020 Yılı mali Bütçesi ve Faaliyet Raporunun görüşüldüğü İBB 8. Seçim Dönemi Mayıs Ayı Toplantıları 3. Oturumunda söz alan MHP’li Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen’den şikayetçi olması dikkat çekiciydi.

Faaliyet raporu hakkında MHP İBB Grubu adına söz alan Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın “İBB’nin Silivri’de yaptığı yatırımlarda bir partinin İlçe Başkanın ne işi var” diyerek suçladığı Berker Esen için “Ekrem İmamoğlu bu yatırımların CHP ile ilgisi yok. Bu yatırımlar İBB’nin yatırımları derken Silivri CHP İlçe Başkanının “oradaki bürokratların amiri gibi davranmaya hakkı yok” dedi.

CHP Gençlik Kolları Başkanlığından gelen ve ilçesine yapılan her yatırımın takipçisi olarak izlediğimiz CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen öyle görülüyor ki birilerinin fazla gözüne batmaya başlamış.

Üstelik MHP’li Silivri Belediye Başkanının hedefi haline gelmiş olacak ki İBB’nin faaliyet raporunun görüşülmesi sırasında dile getirilecek kadar…

Berker Esen belli ki doğru yolda…

Başarılar diliyoruz kendisine…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu