İstanbul

CHP PM Üyesi Pınar Uzun Okakın’da katıldı

Beklenmedik ani vefat ile büyük üzüntü yaratan CHP Sarıyer İlçe Örgüt Üyesi ve CHP İstanbul İl Gençlik Kolları önceki dönem İl Başkan Yardımcısı Kubilay Aksak’ın naaşı 07 Temmuz 2022 Perşembe Günü Sarıyer Çayırbaşı Merkez Cami’in de Öğlen Vakti kılınan Cenaze Namazı sonrası Bahçeköy Mezarlığında toprağa verilirken Cenaze Namazına katılanlar arasında CHP PM Üyesi Pınar Uzun Okakın’ da bulunuyordu.

CHP Kadıköy Gençlik Kolları eski Başkanı, 24 Haziran 2019 Genel Seçimlerinde CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı olan Pınar Uzun Okakın dezavantajlı çocuklar adına gönüllü çalışmalar yürüten ve  örgün eğitime tâbi bazı öğrenci gruplarına ve görme engelli çocuklara yönelik gönüllü öğretmenlik yapmakta olup, fırsat eşitsizliğine karşı organize edilen sosyal projelerde de faaliyet yürütmektedir.

12 yıl boyunca ara vermeden sürdürdüğü gençlik örgütlenmesine dönük pratikleri ve kadınların toplumsal, siyasal, iktisadi mücadelesini merkeze alan siyasi faaliyetlerine Parti Meclisi Üyesi olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu