Gündem

CHP İstanbul İl Kadın Kolları, Pendik CHP’de

CHP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Yeşim Ağırman ve Kadın Kolları Yönetiminin parti faaliyetlerinin durma noktasına geldiği pandemi döneminde İlçe Kadın Kollarına yönelik ziyaret programlarına ara vermeksizin sürdürürken 23 Şubat 2021 Salı günü CHP Pendik İlçe Başkanlığında, Pendik CHP Kadın Kollarıyla bir araya geldiler.

CHP İstanbul İl Başkan Yardımcıları Sevgi Özdemir, Gülsüm Hale Özcömert Coşkun, CHP İstanbul İl Kadın Kolları Başkan Yardımcıları Nilüfer Gökçe, Huriye Şafak, Filiz Yıldırım’ında katıldıkları ziyaret programında söz alan CHP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Yeşim Ağırman “Elbet pandemi dolayısıyla yan yana olamamanın sıkıntılarını yaşıyoruz zira bizler yan yana olmaya alışık bir örgütüz. Buna rağmen İlçelerde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmalarda bizlerle dayanışma içeresinde olan sizin gibi ilçe başkanlarımıza da teşekkür ediyoruz” dedi.

CHP Pendik İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayça Ağırbaş ve İlçe Kadın Kolları Yönetim Üyeleri ile İlçe Toplantı Salonunda bir araya gelen CHP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Yeşim Ağırman ve yönetiminin 24 Şubat 2021 CHP Esenler ve CHP Zeytinburnu İlçe Kadın Kolları ile bir araya geleceği öğrenilirken, CHP Pendik İlçe Başkanı Doğan Çakmak’ında bir süre toplantıya katılarak düşüncelerini paylaşma imkanı buldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu