Foto Galeri

CHP Esenler yeni İlçe Binası açıldı

CHP Esenler yeni İlçe Binasının 14 Kasım 2021 Pazar Günü yapılan ve CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay’ın açılış konuşması ile başlayan CHP İstanbul Milletvekilleri Enis Berberoğlu, Yüksel Mansur Kılınç, Gökan Zeybek, Ali Şeker, CHP Sivas Milletvekili Ulaş Yurdakul ve CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancığlu konuşması ile süren açılış etkinliğine Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, K.Çekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcıları Saniye Yurdakul, Yasin Ilgar, Şemside Yener, CHP Arnavutköy İlçe Başkanı Özlem Kutbay, CHP K.Çekmece İlçe Başkanı Turgay Özcan, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Temizel Yalıkılınç, CHP Kağıthane İlçe Başkanı Cihan İlim Yeşildağ’da katılan isimlerdi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun çelenk gönderdiği CHP Esenler yeni İlçe Binasının aşılışına   CHP PM eski Üyesi Av Tuğba Ütebay, CHP Bağcılar İlçe Örgüt Üyesi ve CHP İstanbul eski İl Başkan Yardımcısı Hasan Babacan, CHP Esenler eski İlçe Başkanları Şuayip Vardar, Cemal Kaya, Adnan Kaymakçı, CHP Esenler İlçe Başkan Yardımcıları İlyas Çirçi, Gökhan Eyüp Bulaç, Selda Yücel, Turan Günceoğlu, Fatma Yıldız, CHP Esenler İlçe Kadın Kolları Başkanı Meryem Karaboğa ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Esenyurt İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ersel Aydoğdu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Esenler Belediye Meclis Üyesi Kemal Şahin, CHP Bayrampaşa Belediye ve İBB Meclis Üyesi Abdül Fettah Dindar, CHP Esenler İlçe Örgüt Üyeleri Musa Aslan, Nevra Eroğlu, Hüseyin Ercan, Yavuz Altınarık ve çok sayıda partililer ve vatandaşlar katıldılar.

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu CHP Esenler İlçe Başkanlığı’nın yeni binasının açılışında konuştu. Kaftancıoğlu: “Genel Başkanımıza söylediğim gibi daha konforlu daha güzel ilçe binaları bizim rahatça oturmamıza değil sahada, sokakta daha planlı, daha güçlü çalışmamıza vesile olacaktır” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu