GündemYerel

CHP Adıyaman İl Başkanı Engin Doğan, köy ziyaretlerine devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman İl Başkanı Engin Doğan, yerel seçim çalışmaları neticesinde bir dizi köy ziyaretlerinde bulundu. Vatandaşların taleplerini bizzat yerinde dinleyen Doğan:, Türkiye’nin tek kurtuluş yolunun yerel seçimler olduğunu belirterek vatandaşlara CHP’nin plan ve projelerinden bahsetti.

Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan Başkan Doğan, Adıyaman’ı ziyaret etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir dizi köy ziyaretlerinde bulunan Doğan, şimdi de yine gerçekleştirdiği köy ziyaretleriyle büyük ses getiriyor. Köyde yaşayan vatandaşların ülkenin mihenk taşı olduğunun altını çizen Başkan Doğan ziyaretlerine ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi:” Yerel seçimlere çok az bir süre kaldı. Bizler de bu süreyi en verimli şekilde kullanıyoruz. Bu yüzden köy köy, mahalle mahalle ziyaretlerimize devam ediyoruz.

Şimdi de Börgenek, Yayladamı, Çamgazi, Elmacık, Ekinci, Yeşilova, Elmacık ve Battalhöyük köylerimizi, il genel meclis üyesi adayımız Nusret Söylemez ve partili arkadaşlarımızla ziyaret ettik. Vatandaşların sorun, öneri ve taleplerini dinledik. Bizler de Adıyaman için gerçekleştirmek istediğimiz projelerden bahsettik. Oldukça verimli bir gün geçirdik. Vatandaşlarımız bizi bağırlarına bastı. Bizi coşkuyla karşılayan, bizleri kurtuluş yolu olarak gören, desteğini esirgemeyen tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu