Gündem

Başkan Gökhan Yüksel işin başında sokaklarda

Başkan Gökhan Yüksel işin başında, sokaklarda

Kartal Orhantepe Mahallesi Girne Sokak ve Eser Sokak üzerinde yapılan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel Covid-19 sonrası normalleşme sürecine dikkat çekerek “Zor günler geçirdik, fakat yaralarımızı hep birlikte saracağız, bu süreçten yenilenerek çıkacağız. Kartal’ın cadde ve sokaklarında asfaltlama çalışmalarına plan dahilinde devam ediyoruz.” dedi.

Başkan Gökhan Yüksel teknik ekip ile birlikte…

İlçe genelindeki; yol bakım, asfaltlama ve alt yapı çalışmalarına yaz sezonunda hız vererek aralıksız sürdüren ve Hürriyet Mahallesi’nde 4 cadde ile 16 sokakta toplamda 7 bin 970 kilometre uzunluğundaki yolda asfalt çalışması yapan ekipler Orhantepe Mahallesi’nde devam ederken Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel de beraberindeki teknik ekip ile birlikte çalışmaların olduğu alanları ziyaret ederek süreç hakkında görevli personelden bilgi aldı.

Hürriyet Mahallesi’nde şimdiye kadar, Orhantepe Mahallesi’nde ise 25 sokakta asfaltlama çalışması gerçekleştireceği ve asfaltlama çalışmaları, Kartal’ın 20 mahallesinde belirlenen plan doğrultusunda devam edeceği belirtilirken çalışmaları yerinde izleyen Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, “İlçemize artı değer katacak çalışmalara devam edeceğiz. Kartallı komşularımızın hayat standartlarını daha da yükseltmek için hiç durmadan çalışıyoruz. Zor günler geçirdik, fakat yaralarımızı hep birlikte saracağız, bu süreçten yenilenerek çıkacağız. Kartal’ın cadde ve sokaklarında asfaltlama çalışmalarına plan dahilinde devam ediyoruz. İlçemizin ve komşularımızın ihtiyaçlarına çözüm üretiyor olmak ve memnuniyetlerini görmek, bizim için en büyük mutluluk. Kartallı komşularımızın en iyi hizmeti alabilmesi için yaz sıcaklarında gayretle çalışan, ter döken tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu