Gündem

Bakırköy Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantıları başladı

Bakırköy  Belediyesi 8.Seçim Dönemi 2.Seçim Yılı Kasım Ayı Meclis Toplantıları ilk toplantısı 02 Kasım 2020 Pazartesi günü yapılan meclis toplantısı ile başladı.

Geçen aya ait son toplantı tutanağın okunarak oylanarak kabul edilmesi ile başlayan Bakırköy  Belediyesi 8.Seçim Dönemi 2.Seçim Yılı Kasım Ayı Meclis ilk toplantısında toplantıyı yöneten Meclis başkanı Mahir Çelik İzmir’de meydana gelen depremde yaşamını kaybeden vatandaşlara rahmet yaralananlara ise acil şifalar diledi.

Meclis Toplantısında gündeme geçilmeden önce gündem dışı söz alan CHP Bakırköy Belediye Meclis Üyesi Gökmen Yıldırım’da İzmir depremi konusundan tespitlerinden sonra Bakırköy’deki bina stoklarının yaşlılığına kentsel dönüşümün bir an önce başlatılması gerektiğini aksi halde İstanbul’da olabilecek bir depremin çok daha büyük kayıplara yol açabileceğini belirtti.

CHP Bakırköy Belediye Meclis Üyesi ve Bakırköy Belediye Başkan yardımcısı Cavit Ganiç ise İzmir’de oluşan depremin hemen ardından Bakırköy Belediyesine ait Kurtarma Ekibi (BAKUT)çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu